fbpx

Digitasodas darbuotojai: Lidija.

Praeitą mėnesį pasidalinome pirmuoju straipsniu apie mūsų darbuotojus, tuomet į klausimus atsakė grafikos dizainerė ir projektų vadovė Aistė. Džiaugiamės, jog mūsų gretas nuolat pildo smagūs ir profesionalūs žmonės, todėl su nekantrumu bėgome pas sausio mėnesį prisijungusią komandos narę Lidiją paklausinėti kaip jai sekasi.

Papasakok apie save.

Esu Lidija. Iš tiesų jau nuo mokyklos laikų buvau labai veikli, mėgau šokti. Pasirinkus turbūt vieną sudėtingiausių šokių krypčių – baletą, sužinojau, kas yra disciplina ir tikslo siekimas. Vis dėlto balerina netapau, tačiau tikslų išmokau siekti kantriai. Visada buvau labai aktyvi, ambicinga, turėjau daug norų. Tokia asmenybe ir likau. Nors galbūt kartais gali atrodyti, jog į gyvenimą žiūriu pro „rožinius akinius“, tačiau toks požiūris, jog galiu pasiekti savo tikslų, man padeda neprarasti vilties kasdienybėje, kai kažkas nepasiseka. 

Nors dabar, kai prisimenu savo mintis, jog niekada nemokėsiu lietuvių kalbos, nusijuokiu, tačiau tuo metu, kai kasdien gaudavau blogą pažymį, būdavo sužlugdoma mano viltis. Tačiau tinkami mokytojai ir tinkamas jų požiūris viską pakeitė. Dabar aš neįsivaizduoju savo kasdienybės be rašymo, kadangi aš juo gyvenu. Rašyti, kurti, mąstyti, atrodo, yra mano širdyje. Na, o kūrybiškumas ir kasdien gimstančios naujos idėjos labai prisideda prie daugelio idėjų įgyvendinimo.

Kalbant apie marketingą, juo pradėjau domėtis taip pat dar būdama mokykloje, kai apie šią sritį užsiminė tėtis. Dar visai neseniai prisiminiau, kad net nežinojau, kas tai yra, nemokėjau paaiškinti. Norėdama daugiau sužinoti apie marketingą baigiau mokymus ir supratau, jog tai yra sritis, kuria noriu domėtis ir tobulėti. Tad dabar studijuodama lietuvių filologiją ir reklamą: turinio kūrimą ir rinkodarą jaučiuosi būdama ten, kur ir turiu būti. Juk ši specialybė apjungia mano gyvenimo aistras.

Kaip atsiradai Digitasodas įmonėje?

Prasidėjus mokslo metams, pradėjau mąstyti, jog galbūt 2 kursas yra tinkamas laikas pradėti ieškoti praktikos. Konkrečių norų neturėjau, vienintelis noras buvo pradėti praktiškai taikyti žinias, jų įgyti. Vis dėlto prireikė laiko, kad surasčiau tokią įmonę.

Na ir atsitiktinai kelis kartus susitikus su Aiste sužinojau, kuo ji užsiima. Kasdien vis pamąstydavau, kad reikėtų jos užklausti, ar įmonė, kurioje ji dirba, priima praktikantus. Tačiau Aistė parašė man pirma. Tad taip ir gavosi, kad po darbo pokalbio darbdavys nusprendė mane priimti į savo kolektyvą. Tai buvo labai netikėtas posūkis mano gyvenime, apie kurį visada svajojau.

Kokie tavo nuomone yra įmonės pliusai ir minusai?

Manau, reikia pradėti nuo to, jog darbas – tai antrieji namai, juk dažniausiai jame praleidžiame daugiau laiko, nei namuose. Tad turbūt daugeliui labai svarbi darbo aplinka. Būtent „Digitasodas“ įmonė turi daug teigiamų savybių, viena iš jų – tai visada noriai padedantys žmonės, kurie čia dirba. Toks kolektyvas sukuria gerą atmosferą, o man labai smagu būti tokio kolektyvo dalimi. „Digitasodas“ komanda yra jauna, ambicinga, visada geranoriškai padedantys, priimantys idėjas. „Digitasodas“ – tai, tarsi, vieta, kurioje dirbdama galiu įgyvendinti daug savo idėjų, nes visada jaučiuosi išgirsta.

Ar jauti/spėjai pajusti įmonės arba asmeninį augimą?

Žinoma. Nors praėjo dar visai nedaug laiko, tačiau jau jaučiu savo asmeninį augimą. Manau, būtų keista, jei taip nebūtų. Juk nors tai darbas pagal mano specialybe, tačiau šioje srityje visada reikia mokytis ir tobulėti, juk šių dienų pasaulyje, kai viskas taip greitai kinta, yra itin daug naujovių, kurios visad reikalauja žinių atsinaujinimo. 

Tą patį galėčiau pasakyti ir apie įmonę, kadangi čia dirbantys žmonės domisi naujomis tendencijomis, mokosi ir tobulėja, o su visu kolektyvu auga ir įmonė

Jei Digitasodas įmonė staiga dingtų, ko pasigestum labiausiai?

Matydama šios įmonės augimą ir kasdienį tobulėjimą, tikiuosi ir, manau, kad tokia diena neateis. Tačiau labiausiai pasigesčiau mylimos veiklos – rašymo ir kasdienio bendravimo su kolegomis. Rašyti pamėgau dar prieš 4 metus, o bendrauti man visada labai patiko, kadangi esu vienas iš tų žmonių, kurį bendravimas įkvepia.

Ačiū Lidijai už atsakymus ir pasidalijimą naujai prisijungusio žmogaus požiūriu!