fbpx

Mūsų įgyvendinti projektai

Verslai, kurie mumis pasitikėjo ir vis dar pasitiki leisdami įgyvendinti jų idėjas, vizijas

Vidinis projektas

Sukūrėme automatizacijos programinę įrangą naudojant Laravel ir Vue.js karkasus, kuri sujungia dropshipping tiekėjus su verslo el. parduotuve. Paruošėme komunikacijos ir rinkodaros planą, kurį taikome soc. tinklų komunikacijai ir reklamai, naujienlaiškių marketingui ir kitiems komunikacijos ir rinkodaros kanalams.

Ką atlikome / atliekame

Atnaujinome WordPress el. parduotuvės dizainą ir turinį, įdiegėme ir sukonfigūrafome daugiakalanę marketingo automatizacijos platfomą Omnisend, sukonfigūravome Meta Pixel Event ir GA4, automatizavome produktų valdymą naudojant Unified Suppliers platformą.

Ką atlikome / atliekame

Sutvarkėme Shopify el. parduotuvės programinę įrangą, pakoregavome dizainą ir atlikome vidinio SEO darbus, prijungėme el. komercijos įrankius: Google Analytics ir Meta Pixel.

Ką atlikome / atliekame

Administruojame WordPress interneto svetainę, atliekame įvairias dizaino korekcijas ir konsultavome įvairiais skaitmeninės komunikacijos ir marketingo klausimais.

 

Ką atlikome / atliekame

Sukūrėme WordPress interneto svetainę pritaikydami šabloninį dizainą naudojant „Divi“ temą, parašėme tekstinį turinį, sutvarkėme meta aprašymus ir sukonfigūravome reikalingus įskiepius.

Ką atlikome / atliekame

Paruošėme socialinių tinklų Facebook ir Instagram strategiją, kurią taikome administruodami socialinių tinklų puslapius ir planuojame, kuriame ir keliame turinį bei kuriame reklamos kampanijas.