fbpx

Mūsų įgyvendinti projektai

Verslai, kurie mumis pasitikėjo ir vis dar pasitiki leisdami įgyvendinti jų idėjas, vizijas

Vidinis projektas

Sukūrėme automatizacijos programinę įrangą naudojant Laravel ir Vue.js karkasus, kuri sujungia dropshipping tiekėjus su verslo el. parduotuve. Paruošėme komunikacijos ir rinkodaros planą, kurį taikome soc. tinklų komunikacijai ir reklamai, naujienlaiškių marketingui ir kitiems komunikacijos ir rinkodaros kanalams.

Ką atlikome / atliekame

Sukūrėme WordPress el. parduotuvės dizainą ir turinį, įdiegėme ir sukonfigūrafome daugiakanalę marketingo automatizacijos platfomą Omnisend, sukonfigūravome Meta Pixel Event ir GA4, automatizavome produktų valdymą naudojant Unified Suppliers platformą. Sukūrėme komunikacijos ir marketingo planą, kurį taikėme soc. tinklų komunikacijoje ir reklamoje. Šiuo metu prižiūrime WordPress el. parduotuvę.

Ką atlikome / atliekame

Sutvarkėme Shopify el. parduotuvės programinę įrangą, pakoregavome dizainą ir atlikome vidinio SEO darbus, prijungėme el. komercijos įrankius: Google Analytics ir Meta Pixel.

Ką atlikome / atliekame

Paruošėme socialinių tinklų Facebook ir Instagram strategiją, kurią taikome administruodami socialinių tinklų puslapius ir planuojame, kuriame ir keliame turinį bei kuriame reklamos kampanijas.

Vidinis projektas

Paruošėme verslo planą, sukūrėme WordPress el. parduotuvę, paruošėme komunikacijos ir rinkodaros planą, kurį taikome soc. tinklų komunikacijai ir rinkodarai, naujienlaiškių marketingui ir kitiems komunikacijos ir rinkodaros kanalams, rašome straipsnius. Ruošiame turinį ir iliustruojame prekės ženklo produktus.

Ką atlikome / atliekame

Sukūrėme ir toliau administruojame WordPress el. parduotuvę pritaikydami Elementor šabloninį dizainą, įdiegėme ir sukonfigūravome įskiepius, sutvarkėme vidinį SEO. Kūrėme Meta reklamos kampanijas.

 

Ką atlikome / atliekame

Sukūrėme WordPress interneto svetainę pritaikydami šabloninį dizainą naudojant „Divi“ temą, parašėme tekstinį turinį, sutvarkėme meta aprašymus ir sukonfigūravome reikalingus įskiepius.

Ką atlikome / atliekame

Administruojame WordPress interneto svetainę, atliekame įvairias dizaino korekcijas ir konsultavome įvairiais skaitmeninės komunikacijos ir marketingo klausimais.

 

Ką atlikome / atliekame

Atnaujinome WordPress el. parduotuvės dizainą ir turinį, įdiegėme ir sukonfigūrafome daugiakanalę marketingo automatizacijos platfomą Omnisend, sukonfigūravome Meta Pixel Event ir GA4, automatizavome produktų valdymą naudojant Unified Suppliers platformą. Sukūrėme logotipą ir prekės ženklo identitetą, soc. tinklų komunikacijos ir reklamos strategiją, administruojame soc. tinklus.

Ką atlikome / atliekame

Sukūrėme WordPress el. parduotuvę, jos turinį, įdiegėme ir sukonfigūrafome daugiakanalę marketingo automatizacijos platfomą Omnisend, sukonfigūravome Meta Pixel Event ir GA4. Nupiešėme logotipą, pritaikėme prekės ženklo spalvas, šriftus. Sukūrėme soc. tinklų strategiją, kuri taikoma soc. tinklų komunikacijoje ir reklamoje.

 

Ką atlikome / atliekame

Sutvarkėme Business Manager paskyrą, prijungėme Pixel Event‘us, sukūrėme 3 mėn. Meta reklamos kampanijų strategiją kurią taikėme kurdami Meta reklamas: atvedėme srauto į interneto svetainę, leidome konversijų reklamas.

 

Ką atlikome / atliekame

Administruojame WordPress interneto svetainę: tvarkome jos turinį, dizainą, prižiūrime programinę įrangą, darome įskiepių atnaujinimus. Atlikome vidinio SEO darbus.