fbpx

Mūsų įgyvendinti projektai

Verslai, kurie pasitiki mūsų paslaugomis

Savimi

Paruošėme verslo planą, sukūrėme WordPress el. parduotuvę, paruošėme komunikacijos ir rinkodaros planą, kurį taikome soc. tinklų komunikacijai ir rinkodarai, naujienlaiškių marketingui ir kitiems komunikacijos ir rinkodaros kanalams, rašome straipsnius. Ruošiame turinį ir iliustruojame prekės ženklo produktus.

Unified Suppliers

Sukūrėme automatizacijos programinę įrangą naudojant Laravel ir Vue.js karkasus, kuri sujungia dropshipping tiekėjus su verslo el. parduotuve. Paruošėme komunikacijos ir rinkodaros planą, kurį taikome soc. tinklų komunikacijai ir reklamai, naujienlaiškių marketingui ir kitiems komunikacijos ir rinkodaros kanalams.

Batine.lt

Atnaujinome WordPress el. parduotuvės dizainą ir turinį, įdiegėme ir sukonfigūrafome daugiakanalę marketingo automatizacijos platfomą Omnisend, sukonfigūravome Meta Pixel Event ir GA4, automatizavome produktų valdymą naudojant Unified Suppliers platformą. Sukūrėme logotipą ir prekės ženklo identitetą, soc. tinklų komunikacijos ir reklamos strategiją, administruojame soc. tinklus.

MetalTale

Sukūrėme WordPress el. parduotuvės dizainą ir turinį, įdiegėme ir sukonfigūrafome daugiakanalę marketingo automatizacijos platfomą Omnisend, sukonfigūravome Meta Pixel Event ir GA4, automatizavome produktų valdymą naudojant Unified Suppliers platformą. Sukūrėme komunikacijos ir marketingo planą, kurį taikėme soc. tinklų komunikacijoje ir reklamoje. Šiuo metu prižiūrime WordPress el. parduotuvę.

CoffeeLab

Sukūrėme ir toliau administruojame WordPress el. parduotuvę pritaikydami Elementor šabloninį dizainą, įdiegėme ir sukonfigūravome įskiepius, sutvarkėme vidinį SEO. Kūrėme Meta reklamos kampanijas.

Myamor

Sukūrėme WordPress el. parduotuvę, jos turinį, įdiegėme ir sukonfigūrafome daugiakanalę marketingo automatizacijos platfomą Omnisend, sukonfigūravome Meta Pixel Event ir GA4. Nupiešėme logotipą, pritaikėme prekės ženklo spalvas, šriftus. Sukūrėme soc. tinklų strategiją, kuri taikoma soc. tinklų komunikacijoje ir reklamoje.

Aurora Project

Sutvarkėme Business Manager paskyrą, prijungėme Pixel Event‘us. Kuriame Meta reklamas generuojančias pardavimus

Motosfera

Sukūrėme WordPress interneto svetainę pritaikydami šabloninį dizainą naudojant „Divi“ temą, parašėme tekstinį turinį, sutvarkėme meta aprašymus ir sukonfigūravome reikalingus įskiepius.

Gafo

Sutvarkėme Business Manager paskyrą, prijungėme Pixel Event’us, sukūrėme 3 mėn. Meta reklamos kampanijų strategiją kurią taikėme kurdami Meta reklamas: atvedėme srauto į interneto svetainę, leidome konversijų reklamas.

Karšti vėjai

Administruojame WordPress interneto svetainę, atliekame įvairias dizaino korekcijas ir konsultavome įvairiais skaitmeninės komunikacijos ir marketingo klausimais.