fbpx

Digitasodas darbuotojai: Ailandas.

Tęsiame pokalbius su mūsų darbuotojais. Šį kartą pakalbinome Digitasodas programuotoją, WordPress svetainių kūrėją Ailandą. Pirmus žingsnius įmonėje žengęs kaip praktikantas, jis jau užima pilnaverčio darbuotojo kėdę. 

Papasakok apie save.

Esu aktyvus, mėgstu žaisti krepšinį, kurį jau žaidžiu 13 metų. Sušilus orams, niekada neatsisakau draugų pasiūlymo lauke pažaisti tinklinį, futbolą ar tenisą. Kadangi savo laisvą laiką dažniausiai praleidžiu aktyviai, programavimas man nusiraminimo ir kūrybos atsiskleidimo vieta. Rašydamas kodą, įgyvendinu savo idėjas bei kasdien sukuriu ką nors naujo. Programavimu susidomėjau dar būdamas mokykloje, o šiuo metu esu programų sistemų trečio kurso studentas Kauno technologijų universitete bei savo žinias gilinu Digitasodas įmonėje.

Kaip atsiradai Digitasodas įmonėje?

Pirmus du studijavimo metus dėmesys labiau buvo sutelktas į mokymąsi bei žinių gilinimąsi. Tačiau, prasidėjus trečiam kursui, nusprendžiau, kad noriu įgytas žinias pritaikyti praktikoje ir pajusti darbo aplinką informacinių sistemų srityje. Ieškojau įmonių, kurioms reiktų jaunojo programuotojo, tarp tokių įmonių buvo ir Digitasodas. Atsakydami į mano laišką, jie pasiūlė pokalbį, kurio metu susipažinome artimiau ir taip prisijungiau tobulėti kartu! 

Kokie tavo nuomone yra įmonės pliusai ir minusai?

Digitasodas komanda yra labai draugiška bei rūpestinga, todėl būdamas ofise jaučiuosi gerai, pokalbiu metu išklausytas. Smagu, kad visomis idėjomis dalinames ir veiklą vykdome kartu.

Ar jauti įmonės arba asmeninį augimą?

Asmeninį augimą jaučiu po kiekvienos dienos, kurią praleidžiu įmonėje. Dirbdamas prie įvairių užduočių gilinu savo žinias ir jas išmokstu pritaikyti veikiančiuose projektuose. Prie šio tobulėjimo nemažai prisideda komandos vyresnysis programuotojas Robertas.

Jei Digitasodas įmonė staiga dingtų, ko pasigestum labiausiai?

Labiausiai pajausčiau, kad nebėra vietos kur galiu gilinti savo programavimo žinias ir pasigesčiau bendravimo su komanda, visų pasisveikinimų rytais, pokalbių per pertraukėles ir bendrų idėjų įgyvendinimo.

Ačiū Ailandui už atsakymus ir laukiame kitų įmonės darbuotojų atsakymų.