fbpx

Digitasodas darbuotojai: Aistė.

Šiais metais pradėjome aktyviai dalintis straipsniais apie technologijas ir Digitasodas įmonės naujienas, tad manome, kad atėjo laikas skirti šiek tiek dėmesio ir mūsų darbuotojams. Uždavėme kelis klausimus mūsų grafikos dizainerei ir projektų vadovei Aistei.

Papasakok apie save.

Oi, net nežinau, kaip pradėti. Visų pirma, aš – žmogus. Kaip visi žmonės turiu gerų ir blogų dienų, todėl negalėčiau keliais žodžiais apibūdinti nei kas aš kaip asmenybė nei kaip darbuotojas. Kartais būnu žingeidi ir motyvuota, kartais tiesiog noriu greičiau atlikti darbus, tačiau tikrai galiu pasakyti, kad man nuoširdžiai rūpi tiek reikalai darbe, tiek aplinkinių savijauta, tiek namų aplinka, tiek aš pati. Stengiuosi visur suspėti ir pabūti, tačiau taip pat turiu labai griežtą poilsio režimą – miegoti privalau nueiti iki pusės vienuolikos vakaro.

Kaip atsiradai Digitasodas įmonėje?

Neseniai su vadove Dovile prisiminėm mano pradžią… Tiksliau pirmąjį laišką išsiųstą pretenduojant dirbti kartu ir juoko turėjom dar dviem dienom į priekį.

Tuomet buvo vidurys žiemos, man jau 26 metai, o aš dar neradusi savęs karjeros kelyje siuntinėju laiškus potencialiems klientams savo grafikos dizaino veiklai išjudinti. Klientų ieškodavau „Facebook“ grupėse, kur dažnai matydavau ir Dovilės komentarus su nuoroda į Digitasodas svetainę. Nieko per daug negalvojusi išsiunčiu laišką: „Esu grafikos dizainerė, norėčiau išmokti administruoti soc. tinklus. Ar reikia pagalbos?“ Dovilė atrašė nepraėjus nė valandai: „Mums reikia tavo kompetencijų ir žinių! Atvyk pasikalbėti.“ Nuvykau, pasikalbėjom ir kitą dieną pasirašėm bendradarbiavimo sutartį.

Kokie tavo nuomone yra įmonės pliusai ir minusai?

Manau daugumą aspektų vieni žmonės vertintų kaip pliusus, kiti kaip minusus. Įmonėje reikia daug savarankiškumo, kas man, individualistei, yra pliusas. Taip pat, kaip pliusą paminėčiau neribojamą kūrybiškumą, tu čia gali skleisti idėjas, jos bus išklausytos ir dažnu atveju įgyvendintos. Nors matau, kaip mažiau kūrybiškam žmogui tai nebūtų pliusas. Dar vienas pliusas yra vienos apibrėžtos specialybės nebuvimas. Žinoma, gali būti tas darbuotojas, kuris ateina į darbą, padaro tai kas jam tiesiogiai priklauso ir išeina. Tačiau mano nuomone, asmeniniam tobulėjimui ir savęs pasitikėjimo stiprinimui labai padeda galimybė išmokti ir prisiliesti prie daug skirtingų sričių. Vėlgi, tai kažkam gali būti minusu, jei nori tiksliai ir aiškiai žinoti kas tavęs laukia ir ką reikia padaryti. Na ir vienas didžiausių pliusų yra rutinos nebuvimas. Tiesa, ji kažkokia vis tiek yra, minimalūs rėžiai, kada turi būti ofise, bet tik tiek. Visa kita keičiasi kas dieną, užduotys, projektai, viskas visuomet judėjime ir niekada nebūna taip pat, kas man, žmogui, kuris negali dvi dienas iš eilės valgyti to pačio patiekalo yra kaip gurkšnis gryno oro.  

Ar jauti įmonės arba asmeninį augimą?

Tikrai taip. Asmeninį augimą galiu tik pajusti, o įmonės augimą įrodo skaičiai. Esu labai laiminga, jog pavyko čia atsidurti ir galbūt prisidėti prie šio augimo. Tai be abejonės yra abipusė nauda. Kol aš mokausi, augu kaip specialistė ir atrandu save naujuose vaidmenyse, įmonė gauna vis daugiau projektų ir pajamų.

Jei Digitasodas įmonė staiga dingtų, ko pasigestum labiausiai?

Labiausiai pasigesčiau mylimo darbo. 😀 Tokio „vaibo“ ir darbo modelio ieškojau ilgai net nežinodama ar iš vis tai egzistuoja. Todėl dabar suradus būtų labai liūdna, jei staiga dingtų. Pasigesčiau ir Dovilės su Robertu, nes nors mūsų santykiai prasidėjo kaip darbiniai ir yra darbiniai su jais jaučiuosi kaip su draugais.

Ačiū Aistei už atsakymus ir žvilgsnį į Digitasodas įmonės kasdienybę.