fbpx

Digitasodas darbuotojai: Dovilė.

Šiandien savo atsakymais ir patirtimi dalinasi įmonės įkūrėja ir vadovė Dovilė. Visi darbuotojai atsakinėjo į tuos pačius klausimus, Dovilei irgi juos uždavėm. Skaitom, ką ji galvoja. 

Papasakok apie save.

Aš Dovilė, tikriausiai dauguma mane jau tikrai žino – juk mane galima pamatyti vos ne visuose video, kuriuos įkeliam į soc. tinklus 😄 Stengiuosi nemaišyti asmeninio gyvenimo ir darbo, tačiau šiuo metu užimu bene svarbiausią rolę gyvenime – esu mama. Ir Digitasodas yra vienas iš tų vaikų. Be vaikų priežiūros stengiuosi atsipalaiduoti pole fitness treniruotėse, skaitydama knygas, žiūrėdama serijalus arba reklamas, kurias dar ir vertinu 😄

Kaip atsiradai Digitasodas įmonėje?

Atsiradau? Aš įkūriau Digitasodas 😄 Na, teisingiau, su partneriu įkūrėme šią įmonę. Tokio didelio augimo apsuptyje stengiuosi išlaikyti balansą tarp įmonės vadovės ir marketingo spcialistės rolių – visgi, juk kai turi savo verslą, esi viskas viename 😄

Kokie tavo nuomone yra įmonės pliusai ir minusai?

Vertindama iš vadovės perspektyvos matau, kad ši įmonė yra puiki galimybė augti pradedančiąjam specialistui, nes gali prisiliesti prie norimų sričių, programų, yra laisvės reikšti savo idėjas, tačiau reikia turėti atsakomybės ir problemos sprendimų įgūdžių – praktikos metu būsimas specialistas gali pajausti, ką reiškia dirbti toje srityje 😄 Kaip pliusą matau ir įmonėje esamų specialistų norą augti, tobulėti ir padėti šiai įmonei užaugti. Visgi, tikriausiai mūsų didžiausias šiuo metu minusas, kad tam tikrus darbus ilgai užtrunkame daryti, nes trūksta rankų, tačiau greitu metu tai išspręsime su dar vieno darbuotojo įdarbinimu.

Ar jauti įmonės arba asmeninį augimą?

Įmonės augimą tikrai spėjau pajusti – pernai tuo pačiu metu turėjome tik Aistę, o šiandien jau turime 3 darbuotojus ir planuojamas ketvirtas. Taip pat tada turėjome iki 10 klientų, o šiuo metu dirbame su 30 skirtingų verslų, kuriems padedame augti. 

Asmeniškai aš pajutau, kad iš plačios visų galų meistrės galiu orientuotis į vienos ar kelių sričių man labiausiai patinkančias specialybes, kuriose komandoje galiu būti stipriausia – tai strateginis marketingas ir Meta reklama.

Jei Digitasodas įmonė staiga dingtų, ko pasigestum labiausiai?

Pasigesčiau kolegų su kuriais turime ypatingus ryšius – vienas iš mano įmonės tikslų, kad čia dirbantys žmonės jaustųsi pamatyti, išgirsti, paskatinti siekti savo svajonių. Taip pat pasigesčiau vietos kurioje galiu pabėgti iš namų rutinos.

Ačiū Dovilei už atsakymus ir laukim paskutinio (kol kas)  įmonės darbuotojo – Roberto atsakymų.