fbpx

Digitasodas darbuotojai: Rimantas.

Na ką, šiandien į mūsų klausimus atsakinėja naujas įmonės darbuotojas Rimantas. Jis gegužės mėnesį prisijungė prie mūsų komandos kaip IT projektų vadovas. Kaip jam sekasi? 

Papasakok apie save.

Esu Rimantas, Digitasodas IT projektų vadovas. Nuolat jaučiu technologijų pasaulio pulsą. Pradėdant nuo mažens – man buvo suteikta galimybė prisiliesti prie technologijų pasaulio naujienų ir jo įrenginių. Smalsumo ir žinių neapleidžiu iki šiol. Viena iš mano stipriųjų savybių yra gebėjimas optimizuoti procesus ir taupyti laiką – tai man svarbu tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime. Palaipsniui pradėjau perimti IT problemų sprendėjo vaidmenį giminėje. 🤓

Kaip atsiradai Digitasodas įmonėje?

Buvau susidomėjęs IT projektų vadovo pozicija gan ilgą laiką. Anksčiau jau buvau kandidatavęs į panašias pareigas ir supratau, kad ši pozicija bei jos veikla man tinka ir patinka. Turėdamas patirtį didesnėse įmonėse, norėjau išbandyti savo jėgas mažesnėje organizacijoje, kad mano idėjos ir pasiūlymai galėtų būti greičiau įgyvendinti.

Pats darbo pokalbis su Digitasodas buvo kitoks. Mano įspūdis buvo teigiamas ir tai paskatino prisijungti prie šios komandos. Esu dėkingas, kad man buvo suteikta tokia galimybė ir dabar galiu prisidėti prie įmonės augimo, įdėjų bei plėtros.

Kokie tavo nuomone yra įmonės pliusai ir minusai?

Didžiausias Digitasodas pliusas – mūsų jauna ir energinga komanda. Kiekvienas narys yra ne tik savo srities augantis profesionalas, bet ir aistringas savo srities entuziastas. Tai leidžia mums nuolat tobulėti ir kurti inovatyvius sprendimus, kuriuos galime pasiūlyti mūsų klientams.

Minusas – kartais susiduriame su iššūkiais dėl greito augimo ir “rankų” stokos, tačiau tai skatina mus būti dar geresniais ir efektyvesniais.

Ar jauti įmonės arba asmeninį augimą?

Taip, tiek įmonės, tiek asmeninis augimas yra akivaizdus. Per pastaruosius metus Digitasodas išaugo tiek darbuotojų, tiek klientų skaičiumi. Rezultatai matomi visuose rodikliuose. Įmonė pradėjusi su keletą paslaugų, dabar gali pasiūlyti nuo a iki z.

Asmeniškai aš nuolat mokausi ir tobulėju. Nėra ketvirčio, kai nepradėčiau kokių nors kursų, seminarų ar “atsišviežinčiau” žinias vienoje ar kitoje srityje. Komandoje taip pat pasipildau žiniomis iš įvairių sričių.

Jei Digitasodas įmonė staiga dingtų, ko pasigestum labiausiai?

Jei Digitasodas įmonė staiga dingtų, labiausiai pasiilgčiau įmonės atmosferos, kurioje kolegos skatina vieni kitus, dalinasi žiniomis ir bendrai kuriama inovatyvi darbo aplinka. Taip pat pasigesčiau įvairiausių projektų ir iššūkių, kuriuos buvo galima sutikti įmonėje. Be to, būčiau labai pasiilgęs profesinio augimo galimybių, kurias Digitasodas teikia ir sunku būtų rasti kitą vietą, kurioje galėčiau tobulėti bei prisidėti prie įmonės augimo tokiu pačiu intensyvumu.

Ačiū Rimantui už atsakymus ir lauksime atsakymų iš kitų komandos narių, o svarbiausia daugiau naujų darbuotojų!