fbpx

Unified Suppliers – tai įrankis sujungiantis dropshipping tiekėjus ir taupantis jūsų laiką

Tie, kas labiau domisi pardavimais, tikrai yra susidūrę su anglišku terminu dropshipping – tai verslo modelis, kuris leidžia pardavinėti prekes internetu be fizinės sandėliavimo vietos. Norint užsiimti tokiu verslu reikia išsirinkti tiekėjus ir jų prekes integruoti į savo el. parduotuvės turinio valdymo sistemą-platformą. Dažniausiai tokia integracija būna sudėtinga, nes reikia pasiimti duomenis iš tiekėjo, juos suprasti, apdoroti ir perduoti į el. parduotuvę jai tinkamu formatu, o dažnai tokios el. parduotuvės, kaip WooCommerce, PrestaShop reikalauja ir papildomų įskiepių. Kol tiekėjas yra vienas, integracija gali būti ne tokia sudėtinga, tačiau atsiradus daugiau nei vienam tiekėjui reikia pritaikyti esamas integracijas, kad veiktų su naujuoju tiekėju, kas gali reikšti papildomo įskiepio pirkimą ir diegimą. Viso to išvengti gali padėti įrankis Unified Suppliers.

Unified Suppliers – kas tai ir koks jo funkcionalumas?

Unified Suppliers – tai įrankis leidžiantis automatizuoti prekių informacijos importavimą iš dropshipping tiekėjų į el. parduotuvę. Šis įrankis pasiima iš pasirinktų tiekėjų prekių informaciją naudojantis tiekėjo suteikiamomis integracijomis: XML, API, JSON, CSV, Excel ir kitais formatais. Tuomet apdoroja gautą informaciją, ją sustruktūrizuoja vienu formatu ir suteikia galimybę šią informaciją versti į skirtingas kalbas, pritaikyti kainų taisykles ir eksportuoti į el. parduotuvę tinkamu formatu.

Įrankio funkcionalumas ir galimybės:

 • Pradedant darbą su įrankiu išsirenkamas vienas ar keli jau integruoti tiekėjai arba galima kreipiamasi į klientų aptarnavimo skyrių dėl papildomų tiekėjų integracijos ir į įrankį įvedama iš tiekėjo gauti integracijai skirti prisijungimo duomenys;
 • Pasirenkamos kalbos kuriomis dropshipping tiekėjas pateikė prekių informaciją ir taip pat kalbos į kurias norima versti;
 • Rankiniu būdu išverčiamos prekių kategorijos, savybės, aprašymai ir pavadinimai į norimas kalbas. Palengvinti vertimui galima pasitelkti mašininio vertimo įrankį „DeepL“ – tam reikia iš „DeepL“ gautą API raktą įdėti į Unified Suppliers įrankio nustatymus;
 • Galima kurti kainų taisykles, kurios leidžia iš tiekėjų gautas kainas pakeisti pagal verslo poreikius;
 • Galima visas arba dalį prekių eksportuoti į savo tinkamą failą, kurį lieka tik integruoti į el. parduotuvę. Integruoti failus į el. parduotuvę gali padėti Unified Suppliers klientų aptarnavimo skyrius.

Kokie šio įrankio privalumai užsiimant dropshipping verslu?

Žinoma, kaip ir kiekvienam verslininkui kyla klausimų: „kam tai reikalinga? kodėl tai naudinga? kuo tai padės užsiimti dropshipping?“, todėl išvardinsime Unified Suppliers įrankio privalumus:

 • Vienoje vietoje galima valdyti daug įvairių tiekėjų;
 • Automatizacijos leidžia sutaupyti laiko techniniam darbui;
 • Užtenka palaikyti tik vieną integraciją su Unified Suppliers;
 • Norint pradėti naudotis įrankiu naudojami nedideli kaštai;
 • Vienu metu su įrankiu gali dirbti keli darbuotojai;
 • Galima taikyti individualią kainodarą skirtingoms prekių grupėms;
 • Palaikomas didelis prekių kiekis;
 • Prekių informacija atnaujinama kas kelias valandas.

Unified Suppliers kainų planai

Turbūt bene svarbiausias verslininko ar kito dropshipping verslu norinčio užsiimti asmens klausimas – kokia viso to kaina? Unified Suppliers turi 3 planus suteikiančius skirtingus tiekėjų ir profilių kiekius, prekių kiekių limitus, kasdienių eksportų kiekius ir prioretizuotą pagalbą:

 • Planas „Starter“ kainuoja 39 eur/mėn arba 33,15 eur/mėn perkant planą metams;
 • Planas „Business“ kainuoja 89 eur/mėn arba 75,65 eur/mėn perkant metams;
 • Planas „Enterprise“ kainuoja 269 eur/mėn arba 228,65 eur/mėn perkant metams.

Unified Suppliers įrankis puikiai pasitarnaus verslui, kuris skaičiuoja savo laiko sąnaudas ir jas nori išnaudoti kuo efektyviau, nes įrankis automatizuoja  daug techninio darbo leidžiant susitelkti į kitus svarbius darbus. Taip pat įrankis tampa dideliu privalumu tiems, kurie nori pardavinėti daugiau nei vieno tiekėjo prekes, nes juos visus galima turėti viename įrankyje, o ne paskirstytus per skirtingus įskiepius ar platformas. Jei užsiimate ar norite užsiimti dropshipping verslu, kviečiame registruotis į asmeninę įrankio demonstraciją: registracija į demonstraciją.

Straipsnį parengė:
Robertas Rusteika
Projektų vadovas, programinės įrangos inžinierius
El. paštas: robertas.rusteika@digitasodas.lt